Oferta archiwalna

Dyrektor Oddziału / Dyrektor Biura

6 000,00 zł

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

umowa o pracę

dyrektor oddziału Żywiec, dyrektor biura Żywiec

  • Zarządzanie podległym kilkuosobowym zespołem,
  • Projektowanie i wdrażanie krótko i długoterminowych strategii podległego zespołu,
  • Realizacja celów strategicznych i indywidualnych,
  • Doskonalenie procesów obsługi/pozyskiwania klientów oraz czynni w nich udział,
  • Współpraca z innymi Zespołami

Wymagania

Doświadczenia zawodowego w zarządzaniu zespołem min. 5lat,
Doświadczenia w sprzedaży usług,
Odwagi i chęci prowadzenia Zespołu,
Gotowości do brania odpowiedzialności za powierzone zadania i cele Zespołu,
Umiejętności pracy pod presją czasu,
Dobrej znajomości języka angielskiego (wykorzystywany w praktyce)
Dobrej znajomości MS Office (ze wskazaniem na Excel) oraz praktycznie wykorzystywanie w zakresie analizy danych,
Umiejętności strategicznego i analitycznego myślenia,
Komunikatywności i nastawienia na współpracę zarówno wewnątrz zespołu jak i pomiędzy zespołami na poziomie firmy oraz regionu.

Oferujemy

Pracę w firmie o zasięgu globalnym,
Ciekawe, ambitne zadania i cele dla Lidera i Zespołu,
możliwość udziału w wielu inicjatywach poza zawodowych (społecznych, sportowych, prozdrowotnych).

Klauzule informacyjne

Ważne do: 2020.02.22, wyświetleń: 780

nr ogłoszenia: 1632